Projektai

EKO mada jaunimo centre

Sukurta: 2015.01.02Galioja iki: 2015.04.01Peržiūrų: 2503

Siekiant jaunimo užimtumo ir įtraukimo didinimo organizuojamo projekto "EKO MADA JAUNIMO CENTRE" metu jaunuoliai bus įtraukiami į įdomią ir turiningą veiklą. Bus kuriama saugi aplinka, ugdoma bendravimo kultūra, gerinami socialiniai įgūdžiai (bendradarbiavimas, komandinis darbas, dalinimosi atsakomybėmis įgūdžiai, saviraiškos galimybių ir būdų suvokimas ir panaudojimas), turiningos veiklos pasiūlos plėtimas, vis aktyviau dalinamasi informacija internetinėje erdvėje ir žiniasklaidoje.

Rietavo atviras jaunimo centras, veikiantis nuo 2011 m. birželio 4 d., organizuoja projektą "EKO MADA JAUNIMO CENTRE".

Projekto pradžia – 2015.04.01. Projektas bus vykdomas Rietavo atviro Jaunimo centro teritorijoje.

Projekto paramos suma: 506,84 EUR (1750 Lt)

Lauko baldams pagaminti bus reikalingos 30 vnt. palečių, varžtų, medvaržčių, kampų, ratų, dažų, audinio ir porolono. Darbo įrankiai bus skolinami iš savanorių.

Projekto partneriai: Mūsų partneriai bus savanoriai, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos mokiniai, jaunuoliai, prijaučiantys geros valios žmonės ir organizacijos.

Projekto viešinimas: Projektas "EKO MADA JAUNIMO CENTRE" bus viešinamas mūsų organizacijos internetinėse svetainėse www.rietavojc.lt ir www.rietavas.lt, socialiniame tinkle „Facebook“, asmeniniais pokalbiais, kvietimais, informacijos sklaida per organizacijas ir spaudos pagalba. Viešinimui bendradarbiaujama su mokykla, žurnalistais. Siekiama, kad kuo daugiau jaunuolių sužinotų apie galimybę dalyvauti projekte, o ją įgyvendinus užtikrinsime informacijos sklaidą apie įvykdytą projektą. Jaunuoliai dalinsis patirtimi su bendraamžiais, taip paskatindami ir juos būti aktyvesniais ir dalyvauti projektuose.

Projekto tęstinumas: Projekto "EKO MADA JAUNIMO CENTRE" idėja kilo iš įvairiapusės naudos pateisintų lūkesčių, teigiamų pokyčių. Pradinė idėja buvo sėkmingai įgyvendinta pagaminus baldus jaunimo centro patalpoms.

Gavę pakankamai įgytos patirties baldų gamyboje ir panašių idėjų vystymo galėtume pagelbėti Rietavo miesto bendruomenės žmonėms. Projektas atneš didelės ekologinės naudos, moralinį pasitenkinimą, ir įrodymą visuomenei, kad šiuolaikinis jaunimas gali aktyviai veikti.

Projekto rėmėjui pageidaujant, galima susitarti dėl rėmėjo reklamos ant pagamintų laiko baldų.

Kontaktai:

Rietavo atviras jaunimo centras
L. Ivinskio g.2, LT –  90311, Rietavas
Tel.nr. +37065608500
El.paštas jaunimocentras@rietavas.lt

 

Projekto rėmėjai

Nėra įrašų

Kiti projektai