Profiliai / Rietavo trečiojo amžiaus universitetas

Visuomeninė organizacija, vienijanti pagyvenusius asmenis

Rietavo trečiojo amžiaus universitetas – savarankiška, nesiekianti pelno visuomeninė organizacija, vienijanti pagyvenusius asmenis, savo veikla užtikrinanti vyresnio amžiaus

RTAU - puiki vieta ne tik gilinti senas ar pasisemti naujų žinių, bet ir bendrauti, pasidalyti su kitais savo sukauptomis žiniomis ir patirtimi.

Rietavo trečiojo amžiaus universitetas – savarankiška, nesiekianti pelno visuomeninė organizacija, vienijanti pagyvenusius asmenis, savo veikla užtikrinanti vyresnio amžiaus žmonių geresnę socialinę integraciją į visuomenę, skatinanti jų produktyvų ir turiningą gyvenimą, palaikant jų darbingumą, fizinį aktyvumą, kelianti žinių ir kultūros lygį.

Rietave yra nemažai brandaus amžiaus žmonių, kurie pasitraukė iš darbinės veiklos, tačiau jie gabūs, energingi ir nenori užsidaryti namuose, bet gyventi įdomesnį, prasmingą gyvenimą. Daugelis iš Rietavo senjorų anksčiau dirbo įvairiuose darbuose – tai švietimo, medicinos, kultūros, prekybos darbuotojai bei dirbę žemės ūkyje.

Rietavo trečiojo amžiaus universitetas – puiki vieta ne tik gilinti senas ar pasisemti naujų žinių, bet ir bendrauti, pasidalyti su kitais savo sukauptomis žiniomis ir patirtimi.

Rietavo trečiojo amžiaus universitetas (RTAU) įsteigtas 2010 m. spalio mėnesį. RTAU veikia trys fakultetai: socialinės psichologijos, kultūros ir meno bei sveikatingumo. RTAU lanko 92 senjorai. Vien per 2012/2013 mokslo metus įvyko 58 įvairaus tipo užsiėmimai, kuriuose turėjo galimybę dalyvauti senjorai. Rietavo TAU veikia visuomeniniais pagrindais, dėstytojų savanorių geranoriškumu.Grįžti