Profiliai / Organizacijos

Rietavo atviras jaunimo centras

Jaunimo laisvalaikis

Jauni žmonės čia gali burtis ir turiningai leisti savo laisvalaikį bei realizuoti save daugybėje sričių.

Žadvainių kaimo bendruomenė

Žadvainių kaimo bendruomenės Žolinių šventė

Kiekvienais metais Žadvainių kaimo bendruomenė rengia smagią Žolinių šventę - Jūros upės vingyje klausomės koncerto, patys muzikuojame, sukuriame didžiulį laužą.

Tverų bendruomenė

Gamtinis ir istorinis paveldas

Bendruomenė įkurta pajutus, kad norint ką nors nuveikti, reikia bendrų pastangų, bendrų norų, bendros veiklos.

Rietavo trečiojo amžiaus universitetas

Visuomeninė organizacija, vienijanti pagyvenusius asmenis

RTAU - puiki vieta ne tik gilinti senas ar pasisemti naujų žinių, bet ir bendrauti, pasidalyti su kitais savo sukauptomis žiniomis ir patirtimi.

Kaimo bendruomenė „Mūsų Labardžiai"

Laisvalaikio organizavimas

Priminti, populiarinti tai, kas dar menama ir gyva žemaitiškame Lietuvos kaime, kas žinotina ir brangintina išsaugant mūsų etninę savastį, kas dar giedama žemaičiuose per atlaidus, paminėjimus ir šventes.

Vatušių bendruomenė

Kulinarija/tradiciniai žemaitiški patiekalai

„Esu reikli ir veikli. Aplink daug tokių pat, norinčių įdomiai gyventi žmonių. Kuo daugiau bendrų renginių, tuo vieningesnis mūsų kaimas. Matau, kaip kaskart vis nauji veidai įsilieja į visuomeninį gyvenimą. Ir džiaugiuosi, jog bendromis jėgomis visi siekiame, kad Vatušių kaime būtų gera gyventi“, – Vatušių kaimo bendruomenės pirmininkė V. Vasiliauskienė.

Nevyriausybinė jaunimo organizacija

"Progresas

Mes, progresiečiai, esame aktyvus, veiklus bei imlus jaunimas siekiantis bendradarbiauti su įvairiomis kitomis organizacijomis bei rengti įvairius renginius Rietave. Siunčiame savanorius į kitas šalis bei dalyvaujame mainuose.