Profiliai / Regina Pakštienė

Velta avalynė, vilnos, milo vėlimas, veltos šlepetės, galvos dangalai, rankinės

Regina  Pakštienė veltinius kuria pagal pageidavimus. Norintieji skambina ar atvyksta nurodytais telefonu ir adresu.

Norėčiau, kad pasaulis būtų jaukesnis ir gražesnis, žmonės jame jaustųsi gerai, siektų grožio.

Tai, ką esi patyręs, matęs, niekur nedingsta. Regina Pakštienė, kadaise, rodos, nesidomėjo, kaip jos mama, Emilija Lenkšienė ir močiutė Marcijona Kaulienė, gyvenusios Rietavo apylinkėse, vėlė milą ir veltinius. Moteris prieš dešimt metų pastebėjo, kad veltiniai tapo labai populiarūs, labai daug žmonių tuo domisi. Velti gaminiai tiesiog meniški, akį traukia. Vėlimas ant šilko - taipogi nauja technologija.

Šiandieninis vėlimas turi tą pačią tradiciją, tačiau atsirado naujoviškų technologijų, naujų gaminių. Reginą traukė visa tai išbandyti, prisiminti, kaip tai darė jos šeimos moterys. Ją ypač paskatino ir padrąsino dalyvavimas Rietavo verslo informacijos centro „Sėkmės komandoje“.

Žingsnelis po žingsnelio ir šiandieną Regina yra aistringa ir labai kūrybiška vėlėja. Jos gaminiai reprezentuoja Rietavo kraštą, meniškos ir labai kokybiškos veltos šlepetės dovanojamos užsienio ir šalies svečiams. Reginos Pakštienės šlepetės buvo dovanojamos Rietavo verslo informacijos centro konferencijoje Vilniuje, Ūkio ministerijoje, ir po to vėlėja sulaukė gausių užsakymų iš sostinės.

Kontaktai

Regina Pakštienė

+370 448 69004, +370 620 31058


Bijūnų g., Vatušių k., Rietavo sav. (View map)Grįžti