Kvietimas dalyvauti projekto „Spektras“ veiklose

Rietaviški, galbūt šiuo metu niekuo neužsiimi, t.y. ekonomiškai esi neaktyvus ir turi daug laisvo laiko? Svarstai pradėti kažką naujo ir taip nerti į naujus vandenis? O galbūt tiesiog ieškai iššūkių sau ir naujų savirealizacijos galimybių? Jei taip, tuomet atradai puikią galimybę, kurios dėka visa tai galėtum įgyvendinti.

Rietavo turizmo ir verslo informacijos centras kviečia Jus jungtis į projekto „Spektras“ veiklas, kurios apims videofilmų kūrimo (filmavimas ir vaizdinės medžiagos redagavimas) ir naujųjų medijų (šiuolaikinės komunikacijos priemonės ir kanalai) temas. Šios temos palaipsniui bus gvildenamos teorinių mokymų metu, o naujai įgytos teorinės žinios – sustiprintos praktiniuose užsiėmimuose.

Kokia nauda Jums?

Projekto „Spektras“ įgyvendinimo metu planuojamos įvairios veiklos, kurios galėtų ne tik praskaidrinti Jūsų kasdienybę, bet ir padėti įgyti reikiamų žinių, galinčių Jums pasitarnauti atrandant naujas karjeros kryptis. Taip pat pasibaigus projektinėms veikloms galėsite:

  • įsidarbinti įmonėse, užsiimančiose video reklamos gamybos paslaugomis;
  • užsiimti individualia veikla ir teikti filmavimo paslaugas klientams, norintiems būti matomiems internete;
  • turėsite pakankamai patirties tapti socialinių tinklų turinio kūrėju ir kurtį turinį sau aktualia tema;
  • turėsite galimybę įgytas žinias pritaikyti savo kasdieniuose darbuose.

Jeigu sudomino, kviečiame atlikti registraciją paspaudus šią nuorodą https://bit.ly/3gmKVXW (mes norėtume geriau pažinti Jus) ir dalintis šia informacija su tais, kam tai galėtų būti aktualu!

Kilus bet kokiems klausimams galite drąsiai kreiptis el. paštu verslas@rietavovic.lt arba tel./Faks. +370 448 68 202.

Kvietimas, tai dalis projekto „Spektras – skaitmeninių medijų profesinių įgūdžių suteikimas Rietavo savivaldybės gyventojams didinant įsidarbinimo galimybes“ Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-01-0512 dalis. Rietavo turizmo ir verslo informacijos centras įgyvendindamas šį projektą organizuos teorinius ir praktinius užsiėmimus ekonomiškai neaktyviems asmenims.Grįžti