Fixus Mobilis komanda lankėsi Rietave

Lietuvoje savo veiklą pradėjęs FIXUS Mobilis yra pilotinis paveldo objektų prevencinės priežiūros projektas. Savo globon paėmę 200 šių išskirtinių objektų, projekto specialistai kultūros paveldo objektų savininkams suteiks žinių ir įgūdžių, kaip teisingai rūpintis paveldo statiniu.
Fixus Mobilis komanda kovo 24, 25 dienomis lankėsi Rietavo mieste ir įvertino Rietavo Šv. arkangelo Mokylo bažnyčios bei Rietavo meno mokyklos pastatus. Specialistai objektuose atliko apžiūros darbus, paėmė mėginių tyrimams bei artimiausiu metu pateiks parengą ataskaitą apie kiekvieno objekto būklę. Fixus mobilis komanda planuoja grysti gegužės, birželio mėnesiais, nes yra numatę atlikti reikalingus nedidelės apimties priežiūros darbus, teikti konsultacijas objektų savininkams, bei sudaryti kalendorinį planą jo valdytojui, kuris padės toliau savo pastatu rūpintis savarankiškai.
Kitos Fixus Mobilis komandos, kuri apžiūrės ir įvertins Tverų Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bažnyčios pastatą laukiame balandžio mėnesį.Grįžti