Gražiausio fontano Lietuvoje rinkimai

Kelionių po Lietuvą portalas pamatykLietuvoje.lt kartu su Lietuvos turizmo informacijos centrų asociacija iš viso Lietuvos fontanų sąrašo išrinko 35, jų manymu verčiausių varžytis dėl gražiausiojo titulo ir kviečia balsuoti. Gražiausiojo rinkimuose dalyvaujančių fontanų sąrašą bei nuorodą į elektroninę balsavimo formą rasite adresu https://www.pamatyklietuvoje.lt/fontanai. Rinkimai vyks visą rugpjūčio mėnesį, o suskaičiavus balsus, gražiausias Lietuvos fontanas bus paskelbtas paskutinę šios vasaros dieną.

Deja, bet į nominuotų gražiausiojo fontano rinkimams sąrašą nepateko daug kitų Lietuvoje esančių puikių fontanų. Šiuo metu kelionių po Lietuvą portalo pamatykLietuvoje.lt turizmo žemėlapyje pažymėti daugiau kaip 100 įdomiausių, įvairiose Lietuvos viešosiose erdvėse veikiančių fontanų. Kviečiame aplankyti ir juos. Fontanų Lietuvoje daug daugiau, tad žemėlapis ir toliau pildomas.

Kaip balsuoti?

  1. Apsilankykite gražiausio fontano Lietuvoje rinkimų puslapyje www.pamatykLietuvoje.lt/fontanai.
  2. Susipažinkite su visais rinkimams nominuotais fontanais.
  3. Paspaudę “Balsuoti” elektroninėje balsavimo formoje pasirinkite 3 fontanus, kuriems skiriate savo balsus (jei sąraše neradote Jums gražiausio fontano, įrašykite jį tam skirtame laukelyje).
  4. Išsiųskite savo balsą rinkimų organizatoriams (iš vieno el. Pašto adreso balsuoti galima vieną kartą).

Pastaba: iš vieno el. Pašto adreso balsuoti galima tik vieną kartą.

Rinkimai vyks visą rugpjūčio mėnesį, o suskaičiavus balsus, gražiausias Lietuvos fontanas bus paskelbtas paskutinę šios vasaros dieną.

Kviečiame atiduoti savo balsą už labiausiai patikusį, bet taip pat palaikyti ir savo gimtojo miesto Rietavo dvaro sodybos fontaną (elektroninėje balsavimo formoje - http://bit.ly/2ZrYtq0, įrašę „Rietavo dvaro sodybos fontanas“ pavadinimą tam skirtame laukelyje).Grįžti