"LŌNGS - Verslo ir kultūros partnerystė" apdovanojimai

UAB Reval baldai įteiktas LŌNGS - Verslo ir kultūros partnerystė 2015 apdovanojimas

Kvietimas siūlyti įmones ir verslininkus nominacijai LŌNGS - Verslo ir kultūros partnerystė 2016

Nominacijos LŌNGS - Verslo ir kultūros partnerystė 2015 nugalėtoja tapo UAB Reval baldai. Įmonė pagerbta ir apdovanojimas jai įteiktas rugpjūčio 19 d. Rietavo kultūros istorijos muziejuje vykusiame renginyje. UAB „Reval baldai“ vadovai Rimas Kurlavičius ir Evaldas Ruseckas bei jų kolektyvas kūrybiški ne tik savo versle, bet ir bendradarbiaujant su kitomis Rietavo organizacijomis. Jų sukurti ir pagaminti originalūs suvenyrai padovanoti XV Žemaitijos ir Klaipėdos krašto tautinės muzikos ansamblių ir orkestrų festivalio “Trimitatis” dalyviams.

Įmonių apdovanojimas LŌNGS - Verslo ir kultūros partnerystė - skirtas Rietavo verslo įmonėms ir verslininkams, kurie ypač palaiko Rietavo intelektinį ir kultūrinį gyvenimą. Apdovanojimas vyksta kiekvienais metais, pradedant nuo 2014 metų. Apdovanojimo iniciatorius yra Rietavo turizmo ir verslo informacijos centras, šią idėją išvystęs kartu su partneriais iš Rostoko, Greifsvaldo, Ščecino ir Klaipėdos, įgyvendinant Pietų Baltijos programos projektą „Verslo ir kultūros partnerystė”.

Kviečiame Rietavo kultūrines, socialines, savivaldos įstaigas nominuoti įmones ar verslininkus, kurie 2016 metais prisidėjo prie verslo ir kultūros partnerystės vystymo. Tai padaryti galite užpildydami paraiškos formą.

Paraiškos forma ir LŌNGS apdovanojimo nuostatai.

Laukiame jūsų paraiškų visą rugsėjį. Tai puiki proga padėkoti verslui už bendradarbiavimą vystant kultūrines, socialines iniciatyvas bei Rietavo identitetą.

Akimirkos iš LŌNGS - Verslo ir kultūros partnerystė 2015 apdovanojimo renginio:Grįžti