Kategorija: Siūlau | Tradicinė ir netradicinė sūrininkystė – patirtis, paveldas, aplinkosauga

Autorius: Rietavo turizmo ir verslo informacijos centras
Telefonas: 8640 17312
Data: 2015.02.11
Vieta: Platelių dvaro svirnas (Didžioji g. 22, Plateliai)

Šių metų vasario 20 d. kviečiame karvių, avių, ožkų pienininkyste užsiimančius ūkininkus(-es) į nemokamą seminarą Platelių dvaro svirne:

„Tradicinė ir netradicinė sūrininkystė – patirtis, paveldas, aplinkosauga“

Seminaras skirtas pienininkyste užsiimantiems smulkiems ir vidutiniams ūkininkams, kurie norėtų keisti ūkinės veiklos tikslingumą iš pieno žaliavos gamintojo į pieno produkto gamintoją. Į seminarą taip pat kviečiami ir visi apie sūrininkystės veiklą mąstantys bei planuojantys gaminti sūrius ūkininkai(-ės).

Seminare Jus sužinosite Lietuvos Respublikos norminių aktų reikalavimus pieno produktų gamybai, ženklinimui, pardavimui. Suvoksite, kodėl agrarinės aplinkosaugos principų taikymas ūkyje yra naudingas pieno produktų gamybai. Susipažinsite su sūrininkystės tradicijomis Žemaitijos regione. Sužinosite sūrio gamybos procesus, jų poveikį bei svarbą sūrio gamybai ir išgirsite sūrininkų-praktikų patirtį.

Seminaro metų bus gyvai rodomas pusiau kieto fermentinio sūrio gamybos procesas.

Seminaras vyks Platelių dvaro svirne (Didžioji g. 22, Plateliai). Seminaro pradžia 9 val.

Kviečiame suinteresuotus Rietavo sūrių gamintojus dalyvauti, kadangi vietų skaičius yra ribotas, būtina registruotis telefonu 8640 17312, el. paštu vadybininke@rietavovic.lt

Seminaro programą surasite adresu: http://www.rietavovic.lt/naujienos/kvietimai/2015/02/tradicine-ir-netradicine-surininkyste--patirtis-paveldas-aplinkosaugaOrganizatorių kontaktai

Rietavo turizmo ir verslo informacijos centras

Skambinkite: 8640 17312Grįžti