Kategorija: Siūlau | Pasikeitimas Kalėdinėmis dovanomis

Autorius: Rasa Baliulevičienė
Data: 2014.07.15

Julklapp – taip švedai vadina kalėdinį dovanų keitimąsi. Projekto “Verslo ir kultūros partnerystė“ partneriai sumanė paskatinti verslo ir kultūros įmones, organizacijas ir pavienius verslininkus, kultūros ar meno veikėjus pasikeisti Kalėdinėmis dovanomis ir taip užmegzti glaudesnius ryšius, geriau pažinti vieni kitus.

Principas tas, kad Kalėdinių dovanų keitimesi dalyvauja dvi grupės: kultūros veikėjai ( kultūros organizacijos, kūrėjai, menininkai) ruošia ir dovanoja dovanas verslo įmonėms ar verslininkams ir atvirkščiai. Prieš tai tiek vieni, tiek kiti išsitraukia burtų būdu, kam jie dovanos savo dovaną.

Dovanos turėtų būti specifinės – kultūros veikėjais, pavyzdžiui, gali padovanoti verslo įmonei koncertą, dizaino paslaugą, edukacinę programą, paveikslą ir t.t. – tai yra tai, kuo jie užsiima. Savo ruožtu verslo įmonė galėtų padovanoti kultūros veikėjui autobuso paslaugas kelionei, kanceliarinių prekių rinkinį, teisininko paslaugas ir t.t.

Dovanų keitimasis vyks metų gale vyksiančiame renginyje ir tikimės sukels malonių įspūdžių.

Kviečiame kultūros ir verslo veikėjus, norinčius dalyvauti Julklapp‘e, registruotis Rietavo verslo informacijos centreComments powered by DisqusGrįžti