Kategorija: Siūlau | Obuolių sūrio paslaptys - praktika ir ne tik....

Autorius: Vilma Vičienė (www.vilmossilkas.lt)
Data: 2015.08.21

Antaniniais obuoliais pakvipę laukai, ražienos ir besiruošiantys išskristi paukščiai... Kol dar čirškauja žiogai laukuose ir dangus toks svaigiai žvaigždėtas - kviečiu į praktines obuolių sūrio gaminimo pamokas.

Sužinosite gaminimo paslaptis, mažus niuansus, kas lemia ypatingą išvaizdą, skonį ir žinoma patys prisigaminsite sūrių. Kiek? Kiek užteks sūrmaišių. Su savimi jums reikės turėti skustuką obuoliams skusti ar patogų peiliuką, kažko užkąsti. Gamindami tuos nepaprastus sūrius tikrai rasime apie ką pasikalbėti ir ką daugiau nuveikti.... Norintys prisivirsite ir obuolinės (obuolių sočiai, tik reikės atsivežti stiklainių)..

Rezultatas - pagaminti sūriai ir dar šis bei tas... Rinksitės skonius, priedus, patys krėsite į sūrmaišius, bendrai slėgsime ir lauksime rezultato. Miegosime po stogu ant naujų čiužinukų - turėti su savimi miegmaišį ar patalynę.

Užsiėmimo kaina laisvanoriška paaukojimas - obuoliai, cukrus ir nakvynė įskaičiuota. Jums reikia tik norėti ir atvažiuoti. Smulkesnė informacija tel. +370 620 62 749 arba vilmasilk@gmail.com.Organizatorių kontaktai

Vilma Vičienė (www.vilmossilkas.lt)
Comments powered by DisqusGrįžti