Kategorija: Kviečiu | Kiekvienas gali kurti

Autorius: Vilma Vičienė (www.vilmossilkas.lt)
Telefonas: 862062749
Data: 2016.06.09
Vieta: Vincentavo kaimas, Tverų sen., Rietavo sav.

Kiekvienas gali kurti. Reikia tik turėti noro, priemonių, o visa kita įmanoma. Kūryba yra viena iš geriausių atsipalaidavimo formų turinti terapinį poveikį.
Tad jeigu jūs vaikystėje, jaunystėje jautėte malonumą, džiaugsmą piešdami, tapydami. Jeigu piešimas, tapymas jums buvo kančia, bet jūs visada su malonumu žiūrite į meno kūrinius... Jeigu vis neišdrįstate ir sakote ,,kada nors''... Vadinasi jau pats laikas. 
Kviečiu registracijai į norinčių kurti žmonių grupę. Gimė idėja rinktis visiems norintiems bendruomenės nariams, (nepriklausomai nuo amžiaus) kartą per savaitę ir tobulinti, išdrįsti pabandyti, perlipti per savo nuostatas, baimes. paimant pieštuką, dažus į rankas. Tai ne akademinio mokymo grupė, o kūrybinė , kurioje kiekvienas žmogus bus skatinamas, palaikomas. Kurioje galima klysti, gerai jaustis ir maloniai bendrauti.
Priemones atsinešti reikės patiems arba susidėjus pinigus bus galima nupirkti bendrai. Mokestis? Jeigu pajausite, kad verta - mokėsite pagal norą ir kišenę. :) . Jeigu norėsite- atsilyginti įmanoma talka, pagalba besikuriančiuose kūrybiniuose namuose, O kol kas registracija tel .862062749 arba el, paštas vilmasilk@gmail.com
Esate laukiami :)

VilmaOrganizatorių kontaktai

Vilma Vičienė (www.vilmossilkas.lt)

Skambinkite: 862062749

Comments powered by DisqusGrįžti