Kategorija: Kviečiu | Investicijos ir Finansai

Autorius: Linas Linas
Data: 2021.12.20
Vieta: Visa Lietuva

Tikriausiai nėra nieko nuostabaus, kad tokias sąvokas kaip finansai ir investicijos girdime beveik kiekvieną dieną, kadangi šiais laikais matyt nerasime žmonių, kurie vienaip ar kitaip nebūtų susidūrę su bankais arba pinigais. Juk kai atliekame paprastą bankinį pavedimą šeimos nariui, iš esmės mes vykdome finansinę operaciją, o tada kai „įdarbiname“ savo laisvus pinigus su tikslu atgauti didesnę pinigų sumą nei turėjome ateityje – tai jau investicija.

Iš esmės, finansai bei investicijos yra labai glaudžiai tarpusavyje susijusios sritys. Paprastai kai girdime įvairius ekspertus kalbant apie finansus, tai dažniausiai yra kalbama apie pinigus, o kuomet yra kalbama apie investicijas - dažniausiai yra svarstoma kaip tų pačių pinigų uždirbti dar daugiau.

Akivaizdu, kad šiais laikais sėkmingai valdyti savo finansus bei priimti naudingus finansinius sprendimus, galima tik aiškiai suprantant kas yra ekonomika bei sugebant tiksliai įvertinti ekonominių pokyčių priežastis ir galimas jų pasekmes. Kadangi žmogaus sugebėjimas susieti atskirus ekonominius, finansinius ir investicinius klausimus į bendrą visumą tampa prioritetiniu, natūraliai kyla poreikis žmonėms, ieškantiems aktualios informacijos, rasti šią informaciją vienoje vietoje. Šiam tikslui ir buvo įkurtas portalas investuotojams Investicijosirfinansai.lt.

Manome, kad šis portalas gali būti naudingas ne tik investuotojams, tačiau ir finansininkams, sprendžiantiems įvairius finansų valdymo klausimus arba tiesiog žmonėms, siekiantiems pagerinti savo asmeninių finansų būklę. 

Organizatorių kontaktai

Linas LinasGrįžti